2007 11 05 – 2007 m. lapkričio 6 d. įvyks EQUAL projekto „Asmenų su klausos negalia integravimas į darbo rinką“ ir tarptautinių bendrijų sutarties “SHARE” partnerių baigiamoji tarptautinė konferencija.

„INOVATORIŠKAS  MODELIS  ĮDARBINANT  ASMENIS  SU  KLAUSOS  NEGALIA  –  LIETUVA.
PASIDALIJIMAS  PATIRTIMI  ĮDARBINANT  NEĮGALIUOSIUS – BELGIJA,  PRANCŪZIJA, ČEKIJA, ITALIJA.“

     Pagal Europos bendrijų iniciatyvos EQUAL bendrojo programavimo dokumento teminius prioritetus,  Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacinis profesinio mokymo centras nuo 2004 m.  vykdo projektą „Asmenų su klausos negalia integravimas į darbo rinką“.
    Savo projektine veikla vystymo bendrija siekia padidinti klausos negalią turinčių žmonių užimtumo lygį. Ši socialinė  grupė yra ypatingai diskriminuojama visuomenėje ir jiems sunku susirasti darbą dėl komunikacijos barjero.
    Pagrindinis projekto tikslas – sukurti novatorišką ir efektyvų asmenų su klausos negalia  įdarbinimo modelį, kuris pagerintų jų įsidarbinimo galimybes bei padėtų pakeisti darbdavių ir visuomenės nuomonę negalią turinčių asmenų atžvilgiu.
    Vienas svarbiausių pasiektų rezultatų – įkurta ir efektyviai dirbanti kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų asmenų įdarbinimo tarnyba. Tarnyba veikia pagal naują, Lietuvoje iki šiol nenaudotą modelį, pritaikytą asmenims, turintiems klausos sutrikimų. 
Sėkmingai pasiektais rezultatais kartu su tarptautiniais partneriais vystymo bendrija nori  pasidalinti baigiamosios projekto konferencijos metu.

Konferencija vyks š.m. lapkričio  6 dieną, 10.30 val.

viešbutyje „Radisson SAS Astorija“,
 
Didžioji g. 35/2, Vilnius.