Kur pasiskolinti netradicinės orientacijos asmenims?

greitieji kreditaiGauti paskolą nori labai daug skirtingų žmonių. Bet diskriminacijai Lietuvoje mažėjant tik labai lėtai nori nenori kyla klausimas: ką daryti netradicinės orientacijos žmonėms? Kaip jie galėtų ar turėtų gauti paskolą? Juk šiandien vis dar paplitusi diskriminacija!

Gera žinia yra tokia, kad jums dėl to jaudintis nereikia. Oficialiai diskriminacija yra draudžiama todėl joks verslas negali jums nesuteikti paslaugos remiantis jūsų odos spalva ar bet kokiu kitu jūsų asmeniniu bruožu. Taip pat greitieji kreditai yra išduodami visiems, nepriklausomai nuo nieko. Vienintelis dalykas į kurį atsižvelgia kreditoriai skolindami yra su žmogaus mokumu susiję dalykai: jūsų kredito istorija, pajamos, įsiskolinimai, sutuoktinio (jei tokį turite) skolos ir panašūs dalykai.

Kreditoriams net nėra jokio tikslo užsiimti bet kokia diskriminacija, nes juk tai nėra pelninga! O pelnas yra pagrindinis tokio verslo variklis, tiesa? Kuo daugiau palūkanų žmonės sumokės ir kuo daugiau greitųjų kreditų jie pasiims – tuo daugiau pelno toks verslas uždirbs. Pinigai pinigėliai! Todėl toks verslas dalina greitus kreditus į visas puses. Nepamirškime, kad nepraėjo daug laiko nuo tada kai greitieji kreditai buvo išduodami bedarbiams! Dabar tai jau atrodo absurdiška, nes kaip ten galima skolinti žmogui, kai jis net neturi pajamų susimokėti už tą kreditą, ką jau kalbėti apie jo grąžinimą. Bet tuomet kreditoriams tai atrodė gera verslo praktika ir jie greituosius kreditus dalino į visas puses. Ot laikai keičiasi. Atėjo kiti, kai buvo įtvirtinti nauji įstatymai ir pasidarė nebeleidžiama kreditoriams suteikti paskolų lengva ranka.

Bet galima paklausti dar vieno klausimai. Gerai, okay, greitieji kreditai suteikiami visiems, nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos, religijos ar odos spalvos. Bet gi vis tiek norisi gauti pigesnę paskolą? Nesvarbu koks žmogus tu esi, bet pinigai juk svarbūs kiekvienam. O dar daugeliui iš mūsų neuždirbant pakankamai oriam pragyvenimui… Ir mes atsakymą jums pateiksime taip greitai ir tokį gerą, kad net nesuprasite kas atsitiko! Pigiausi greitieji kreditai yra randami vadinamuose greitųjų kreditų agregatoriuose, kur yra sudėti visi pigiausi greitieji kreditai ir leidžiama žmogui pačiam išsirinkti kokį tik jis nori pagal savo poreikius. Mums labiausiai patinka ir mes manome, kad pats kokybiškiausias iš tokių yra Puikipaskola.lt pigiausių greitųjų kreditų internetu agregatorius. Įeini į puslapį, išsirenki savo paskolos kategoriją (ne vien greitieji kreditai ten siūlomi!) ir matai prieš savo akis suagreguotus (t.y. surinktus į vieną vietą) visus pigiausius kreditus. Kas gali būti geriau, a?