Limuzinų nuoma vestuvėms – prabanga ar būtinybė?

limuzinų nuoma vestuvėmsPrieš vestuves daugelis žmonių galvoja kokiu automobiliu reikės važiuoti. Jei jūs turite pakankamai pinigų, galbūt jus sudomins limuzinų nuoma. Dažnai planai keičiasi paskutinę minutę, bet nereikėtų ilgai delsti norint išsirinkti limuziną vestuvėms. Limuzinai gali jus paimti iš betkurios vietos ir nuvežti ten kur jums reikia.

Kuomet vertėtų pradėti ieškoti limuzino?

Tinkamas laikas būtų 4-5 mėnesiai prieš jūsų vestuves. Norint išsinuomoti ypatingai retą ir prabangų vestuvinį limuziną, reikėtų išsiaiškinti daug anksčiau ar jūsų vestuvių dieną šis limuzinas bus laisvas. Pasidomėkite limuzino kaina ir kitais svarbiais dalykais. Galite paklausinėti žmonių, pažystamų, kurie galbūt anksčiau yra išsinuomavę limuziną. Internete yra daugybė skelbimų, paieškoje galite įvesti žodžius limuzinų nuoma ir rasite labai daug pasiūlymų. Paskambine telefonu galėsite susitarti dėl susitikimo kuomet galima bus iš arčiau apžiūrėti limuzinus. Įsitikinkite, kad limuzinai vestuvėms yra geros būklės. Jei to nepadarysite iš anksto, vestuvių dieną galite turėti nemalonių staigmenų. Limuzinas idealios būklės būna apytiksliai 3 metus, priklausomai nuo to ar dažnai buvo juo važinėjama. Senoviniai prabangūs vestuvių limuzinai dažnai net neremontuojami, nes paprasčiausia nėra reikalingų dalių.

Yra itin prabangių limuzinų su specialiom durim. Nuotaka su didele suknele gali patogiai įlipti į tokį vestuvių limuziną. Bet visko gali būti, kad tokie limuzinai bus prastesnės kokybės, todėl visuomet geriausia būtų tinkamai patiems apžiūrėti limuziną ir tik tuomet pasirašyti nuomos sutartį. Suartis turi būti labai aiški, jei vėliau kiltų kokių problemų su limuzinų nuomotoju ar vairuotoju. Sutartyje turi būti nurodoma kur maždaug bus važinėjama, kiek žmonių limuzine telpa ir pan. Labai svarbu, kad sutartyje būtų nurodoma kiek laiko galima juo važinėti ir nuo kada prasideda papildomų valandų skaičiavimas, viršvalandžių tarifas.

Gerai apsvartykite svarbiausius dalykus dėl limuzino nuomos. Kiek limuzinų įmonė turi, ar limuzinai yra nauji. Išsiaiškinkite kiek reikalaujama sumokėti depozito iš anksto. Ar galima atsinešti ir limuzine gerti savo šampaną, galbūt į limuzino nuomos kainą jau įskaičiuota, kad galite naudotis šampano ar vyno taurėmis. Dažnai vestuvės užtrunka ilgiau nei tikimasi, todėl pravartu būtų sužinoti kokia bus limuzino nuomos kaina virš standartinių nuomos valandų.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *