Papildomas darbas namie

Jei jus domina galimybė užsidirbti papildomai, ko gero, dažnai peržvelgiate skelbimus tokiose rubrikose kaip: papildomas darbas, darbas namuose ar darbas studentams. Tačiau tarp šių skelbimų sunku rasti idėjų, ką galėtumėte papildomai veikti namuose ir už tai gauti pinigus. Turime jums keletą pasiūlymų, galbūt pasisemsite minčių.

Gėlių auginimas. Šis papildomas užsiėmimas gali tapti puikiu pajamų šaltiniu ir labiausiai tik tiems žmonėms, kurie myli gėles. jei esate būtent toks žmogus – šis verslas gali tapti ne darbu, o tiesiog hobiu, nešančiu pinigus. Idealu, jei prie namų turite sodą – jame galite auginti gėles ir tiekti jas specializuotoms parduotuvėms ar prekybos centrams. Jei nuspręsite išbandyti jėgas šiame versle, atminkite, jog geriausia auginti daugiametes gėles. Žinoma, šis verslas galimas tik šiltuoju metų laiku.

Siuvimas. Šiuo papildomu darbu turėtų susidomėti tos moterys, kurios įmėgsta siūti. Įsigykite modernią siuvimo mašiną ir siūlykite žmonėms tokias paslaugas kaip: drabužių taisymas ir persiuvimas, patalynės siuvimas, šventinių drabužių bei uniformų siuvimas. Žinoma, būtina atidžiai įvertinti savo sugebėjimus bei įgūdžius ir pagal tai sudaryti teikiamų paslaugų asortimentą, tačiau nesunku suprasti, jog kuo daugiau įvairesnių paslaugų teiksite, tuo daugiau klientų pritrauksite.

Žolelių auginimas. Jei mėgstate augalus ir jei dar turite medicininį išsilavinimą – šis užsiėmimas kaip tik jums. Auginkite prieskonius augalus bei žoleles, vaistažoles, arbatžoles. Augalus galite pardavinėti tiek džiovintus. Jei norite šiuo verslu užsiimti ištisus metus – tuomet šiltuoju metų laiku pardavinėkite šviežius, o šaltuoju – jau sudžiovintus augalus – tokiu atveju bet kuriuo metų laiku gausite pajamų. Tai puikus verslas, kadangi vartotojų ratas gali būti labai platus – pradedant jūsų draugais ar giminėmis ir užbaigiant prekybos centrais, kavinėmis, restoranais. Nepamirškite gražiai pateikti savo užaugintą produktą – pardavinėkite gražiuose maišeliuose, paruoškite augalų aprašus ir t.t.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *