Seifai: pasirinkimo žinynas

seifaiSeifai – viena geriausių apsaugos priemonių galinti padėti išvengti vagių ir net gaisro. Paprastai apsaugoti savo daiktus neskiriant labai didelės investicijos arba laiko, kuris būtų skirtas geriausio seifo paieškai. Žinoma, paprasčiausias būdas susirasti patį geriausią pasirinkimą – susipažinti su alternatyvomis, kurios yra pateikiamos internete.

Šiuo metu elektroninės prekybos vietos yra populiarios kaip niekada, tad nieko keisto, kad ir daiktų lyginimas tampa kur kas paprastesnis ir patogesnis. Nepamirškite, kad seifai yra labai skirtingi. Ne tik savo sudėtimi, tačiau ir funkcionalumu, tad priklausomai nuo to ką planuojate juose laikyti – reikia ieškoti ir konkretaus seifo.

Seifo turinys

Kiekvienas asmuo pirkdamas seifą mintyse jau žino ką planuoja jame laikyti nuo dokumentų iki pinigų ir paprasčiausių smulkmenų, kurios yra malonios širdžiai ir todėl joms yra suteikimas papildomas apsaugos statusas. Įprastai seifai yra vienodai tinkami laikyti skirtingiems daiktams. Žinoma, skiriasi jų vidus ir kiek yra lentynų daiktams laikyti. Štai kiek kitokie, išskirtiniai reikalavimai egzistuoja tokiu atveju, jeigu jame norite laikyti seifą. Tokio tipo seifai privalo atitikti priešgaisrinius reikalavimus ir kilus gaisrui seifo turinys nebus pažeistas. Visgi, kad ir koks bus seifo turinys – bet kuriuo atveju rekomenduojame pirkti tokį seifą, kuris gali apsaugoti nuo ugnies. Tokiu atveju galite būti ramus, kad kilus gaisrui seifo turinys bus augus.

Seifo dydis

Ieškodami seifo taip pat turite įvertinti, kokio dydžio apsaugos įranga Jums reikalinga. Lygiai taip pat apsisprendus, kokius daiktus planuojate laikyti – taip pat reikia ieškoti ir konkretaus seifo. Pavyzdžiui, jeigu norite laikyti nešiojamą kompiuterį, tokiu atveju seifas turi būti tam tikrų matmenų. Kitu atveju daiktas paprasčiausiai netilps į seifo vidų. Nors daugeliui atrodo, kad ten laikys tik smulkmenas, tad nesinori pirkti labai didelio, kadangi dažniausiai jie būna brangesni, tačiau mes siūlome šįkart investuoti kiek didesnę sumą ir įsigyti aukštesnį bei platesnį seifą. Tokiu atveju galite būti tikras, kad daiktai bus apsaugoti ir tilps. Juk gyvenimo eigoje įsigyjame kitų daiktų, kuriems taip pat gali reikėti apsaugos.

Seifo vieta

Vertindami dydžius pasižiūrėkite ne tik į tai, kokius daiktus planuojate laikyti seife, tačiau ir tai, kad seifas reikalauja vietos. Nuo tokios, kuri bus įmontuojama iki tokios, kuri bus pastatoma. Labai dažnai vietos apsibrėžimas labai palengvina pačio seifo paieškas, kadangi dėl dydžio sumažėja pasirinkimo galimybės.

Kol vieni seifai yra montuodami sienoje, tuo tarpu kiti – grindyse. Taip pat galima atrasti tokius, kurie yra paprasčiausiai pastatomi ant žemės paviršiaus. Žinoma, nuo to seifo apsauga nesuprastėja, tačiau visgi naudingiau, kai seifas yra paslėptas.

Rakinimo sistema

Vairema seifas skiriasi ir savo rakinimo sistema, kuri gali būti nuo pačios paprasčiausios iki pačios moderniausios. Pati populiariausia šiuo metu – elektroninė, kadangi suvedus tam tikrus skaičiukus seifas atsirakins. Būtinai rinkitės atsitiktinį skaičių kombinaciją, kad niekam nepavyktų įsilaužti. Kitas pasirinkimas – mechaninė spyna. Anksčiau tai buvo pats populiariausias pasirinkimas ir atrodė, kad tokio tipo užrautai yra tvirčiausi. Visgi, šiuo metu pastebima, kad mechaninė spynos nėra jau labai tvirtos ir dažniausiai genda iš visų alternatyvų. Piršto antspaudo sistema yra naujausias pasirinkimas. Jo metu nuskenuojamas piršto antspaudas ir tik tokiu atveju, kai jis pilnai atitinka – seifas atsidaro.

Naudinga pasitarti su pardavėjais, kurie puikiai išmato seifų specifiką ir įvertinę kiekvieno kliento poreikius gali jiems pasiūlyti tokią alternatyvą, kuri labiausiai tinka ir atitinka konkretaus kliento poreikius.